Gogle Scott - komfort i precyzja

Zależy nam na produktach które nie zawiodą nas w różnych warunkach, dlatego zdecydowaliśmy się na gogle firmy SCOTT.

Technologie zastosowane w szybach oraz ergonomiczny kształt oprawek spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających narciarzy.

Szyby w goglach Scott pozwolą dostrzec każdy szczegół

gogle_scott_2.jpg

Rodzaje szyb

gogle_scott_3.jpg

Scott Light Sensitive
Szyba Light Sensitive reaguje na natężenie światła zmieniając jego przepuszczalność. W warunkach mocnego słońca soczewka staje się ciemna o przepuszczalności na poziomie 15%, a przy bardzo słabym oświetleniu rozjaśnia się i przepuszczalność wzrasta do 45%. Idealny wybór dla osób które chcą mieć jedną uniwersalną parę gogli.
Warunki: Słonecznie/ Lekko pochmurnie/ Średnio pochmurnie

gogle_scott_4.jpg

Amplifier
Szyba Amplifier potrafi wyciągnąć każdy szczegół dzięki wyjątkowemu kontrastowi w słoneczne oraz pochmurny dzień.
Warunki: Częściowo zachmurzone/ Średnie światło

gogle_scott_5.jpg

Light Amplifier
Jaśniejsza wersja Light Amplifier zapewnia właściwy kontrast i prawidłową przepuszczalność światła w pochmurny oraz mglisty dzień.
Warunki: Częściowe zachmurzenie/ Średnie światło/ Słabe światło

gogle_scott_6.jpg

Solar Blocker 4
Najciemniejsze soczewki jakie wyprodukował Scott. Dzięki powłoce Solar Blocker filtrują intensywność światła niebieskiego podczas bardzo słonecznych dni.Poprawiają kontrast oraz zmniejszają efekt oślepienia po zdjęciu gogli. Przepuszczalność światła 5%
Warunki: Słonecznie/ Bardzo mocne słońce

gogle_scott_7.jpg

Solar Blocker 3
Szyba z serii Solar Blocker o większej przepuszczalności światła na poziomie 12%. Poprawiają kontrast oraz komfort wizualny w słoneczne dni.
Warunki: Słonecznie/ Mocne światło

gogle_scott_8.jpg

Illuminator
Szyby Illuminator mają jeden cel, być najlepsze w słabych oraz bardzo słabych warunkach oświetleniowych. Osiągają ten cel zapewniając najwyższy kontrast wraz z chromowaną powłoką przepuszczając 50% światła.
Warunki: Częściowo zachmurzone/ Słabe światło/ Sztuczne światło

Anti Fog

Anti Fog to powłoka która zapobiega parowaniu gogli. Nie ma nic gorszego niż obniżona widoczność, dlatego Scott wspomaga powłokę oprawkami w których zastosowano wentylację ułatwiającą przepływ powietrza.

Oprawki Gogli Scott - Wygoda i bezpieczeństwo

gogle_scott_9.jpg

W oprawkach gogli SCOTT zastosowano tworzywo które jest elastyczne i wytrzymałe, zwiększając dzięki temu komfort i bezpieczeństwo.

Wentylacja a między innymi rewolucyjny system R.A.M (Revolutionary Air Manegement), który jest opatentowanym systemem wykorzystującym zasady inżynierii lotniczej do stworzenia systemu kontroli powietrza, kierującego jego przepływ w goglach.. Wykorzystuje czysty kontrolowany schemat przepływu z „góry do dołu”. Powietrze wpada przez otwory wentylacyjne F. A. I  na górze oprawki eliminując wirowanie powietrza i parowanie .Otwory F. A. O na dole oprawki „wyciągają „powietrze na zewnątrz.

W modelach SCOTT LINX, SCOTTLCG COMPACT znajdziemy FIT SYSTEM umożliwiający dopasowanie oprawek do każdego kształtu twarzy.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Powrót do góry