Kolekcja Butów odblaskowych Scott

SCOTT, wychodząc naprzeciw wymaganiom segmentu stylu życia i dojazdów do pracy, wprowadza na rynek nową koncepcję obuwia, które zapewnia dodatkową widoczność podczas jazdy nocą. Składa się z trzech różnych modeli przeznaczonych dla rowerzystów szosowych, MTB i rekreacyjnych, wszystkie wersje w tej nowej samodzielnej linii posiadają całkowicie odblaskowe cholewki.

Wykorzystując nasze modele SCOTT Comp BOA i Crus-R BOA jako podstawę, byliśmy w stanie sprawić, że buty te będą jeszcze bardziej eleganckie, nadając im stylową, swobodnie wyglądającą odblaskową cholewkę. Szczególnie Comp Boa Road Reflective Road i Comp Boa MTB Reflective są odpowiedzią dla tych, którzy preferują eleganckie buty zapewniające dodatkowe bezpieczeństwo bez poświęcania wydajności. Z indeksem sztywności 6, modele te są tak skonstruowane, aby zamienić bezpieczeństwo na drodze do pracy (lub powrotem) podczas treningów - na asfalcie, leśnej drodze lub żwirze.

Z drugiej strony, użytkownicy o sportowym charakterze znajdą radość w Crus-R BOA Reflective, podczas jazdy po obszarach miejskich nawet po zachodzie słońca". Wszystkie trzy modele są dostępne w wersji damskiej i męskiej.ROAD COMP BOA REFLECTIVE

Dzięki wskaźnikowi sztywności 6 w połączeniu z w pełni odblaskową cholewką, osoby dojeżdżające do pracy znajdą wszechstronne obuwie, które spełni wszelkie wymagania stawiane przez buty treningowe, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo użytkownika.

MTB COMP BOA REFLECTIVE

Wykorzystując DNA wersji szosowej, MTB Comp Boa Reflective wyróżnia się jako wszechstronne buty do cross-country z anatomicznym dopasowaniem i górnym materiałem odblaskowym, dzięki czemu rowerzysta jest widoczny na trasach miejskich.

CRUS-R BOA REFLECTIVE

Crus-R firmy SCOTT zawsze były znane z doskonałego komfortu i różnorodności zastosowań. Dodając odblaskową cholewkę, but ten staje się jeszcze bardziej uniwersalny podczas swobodnych przejażdżek po mieście nawet po zachodzie słońca.

SCOTT prezentuje kolekcję odblaskowych butów rowerowych. SCOTT wprowadza na rynek nową kolekcję obuwia ze 100% odblaskowymi cholewkami, zaprojektowaną z myślą o jeździe od zmierzchu do świtu

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Powrót do góry